Sem vložte podnadpis

Výroční valná hromada

V sobotu 14.1.2017 se od 18.00h konala v klubovně SDH valná hromada. Na úvod starosta sboru Petr Pištínek přivítal přítomné členy a hosty. Z obce Morašice se valné hromady zúčastnili František Roztočil a Miloš Jožák, za rozhodčí Jiří Pochobradský a Martin Vojta.

Zprávu o činnosti sboru za rok 2016 přednesl velitel sboru Tomáš Dvořáček. Ve svém příspěvku především ocenil pořádané akce, jako hasičský ples, pálení čarodějnic, dětský den, hasičskou soutěž Memoriál Zdeňka Hrstky a nově vzniklého tenisového turnaje.

O výsledcích soutěžního družstva  v roce 2016 seznámil přítomné velitel družstva Petr Pištínek ml.

Starosta obce Lány Libor Kopecký ve svém příspěvku poděkoval hasičům za jejich činnost při organizování kulturních a sportovních akcí v loňském roce.

Ocenění za 10 let práce pro sbor obdrželi: Basárová Renata, Divišová Anna, Kopecká Marie, Kopecký Martin, Málek Josef, Málková Hana, Svoboda jiří a Svobodová Soňa.

Ocenění za 20 let: Kopriva Ivan

30 let: Kopecký Libor

40 let: Kočí Pavel

50 let: Tatíček František